Чому випадає волосся

Для початку розберіться, чи не дарма ви панікуєте. У середньому в людини в день випадає 40-100 волосся. Життя будь волоса має три стадії: зародження і формування цибулини; формування волоса; в'янення цибулини і випадання волосся. Якщо в цьому процесі щось порушується, втрата волосся стає більш значною, що може призвести до часткового облисіння. Які ж причини подібного збоюПричина перша: гормональна. Існує гормон дигідротестостерон, який здатний накопичуватися у верхньому шарі голови. Він-то і викликає надмірну втрату волосся. У чоловіків він накопичується швидше, тому чоловіче облисіння зустрічається набагато частіше, ніж жіноче. Підвищений вміст дигідротестостерону пов'язано, на жаль, зі спадковістю. І якщо ваші предки по чоловічій лінії з віком лисіли, то вас, швидше за все, чекає те ж саме. З спадковістю, самі знаєте, боротися складно. Однак у наш час все ж таки є деякі методи, про які розповім пізніше.
У жінок підвищену втрату волосся викликають різні гормональні зміни в організмі, пов'язані з початком статевого життя, з періодом після вагітності, з менопаузою і т. д.
При деяких захворюваннях втрата волосся також може виявитися досить значною, наприклад при пухлинах яєчників, хворобах кори надниркових залоз, цукровому діабеті, різних ендокринних порушеннях та ін

Причина друга: хімічна. Забруднення навколишнього середовища, шкідливі викиди в атмосферу, підвищена радіація можуть провокувати значні проблеми з волоссям. На розвиток волосяних цибулин несприятливо впливає і прийом різних ліків, головним чином антибіотиків і гормональних засобів. Тому відмовтеся від правила-яку хворобу, навіть зовсім незначну, лікувати таблетками. А вже "накачуватися" ліками без санкції на те лікуючого лікаря і зовсім небезпечно.

Причина третя: стреси. Стреси на роботі, в сім'ї - все це, зрозуміло, не додає здоров'я нашим волоссю. Не давайте волі емоціям. Боріться зі стресами всіма можливими способами. Стрес адже підступний не тільки тим, що підриває наше здоров'я, але і тим, що робить нас менш красивими, "нагороджуючи" випали волоссям, сивиною і зайвими зморшками.

Причина четверта: якість води. Як відомо, наша водопровідна вода може бути не тільки жорсткою, але і з домішкою багатьох шкідливих речовин, які негативно позначаються на густоті шевелюри. Так, одна наша знайома після кожного миття голови знаходила на своїй гребінці неабиякий пучок волосся. Дівчина вже було зібралося забити тривогу, але поїхала відпочивати на південь, де її "листопад" раптово припинився. З тих пір, повернувшись додому, вона миє голову лише кип'яченою водою. І проблем з волоссям не знає. Однак було б здорово, якби всі причини випадіння волосся виявилися настільки ж простими.

До числа інших причин, що викликають підвищену втрату волосся, відносяться: неправильне харчування, недостатнє кровопостачання шкіри голови, неправильний догляд за волоссям, тріхопатіі (захворювання волосся) та інші.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S