Що робити електризується волосся

В черговий раз ви стоїте біля дзеркала і не знаєте, що робити, електризується волосся? Коли від статичної електрики волосся стирчить в різні боки, здається, що привести їх у порядок неможливо.
Хоча «встати дибки» зачіска може в будь-який час року, коли вас оточує сухе повітря і самі волосся зневоднений, але все-таки найчастіше це відбувається взимку, коли з волоссям стикаються широкі коміри светрів, шарфи і шапки. Торкаючись синтетичних тканин, і один одного, волоски створюють електричні розряди, що примушують їх відштовхуватися, і провокують «Нехудожня» безлад на голові.

електризується волосся що робити

Пам'ятаєте, як у старій американській комедії дівчина прийшла на побачення з чоловіком, який їй дуже подобався. Вона довго репетирувала погляд, яким збиралася його охмурити, роздумувала, що буде робити при тій чи іншій його фразі. Прийшовши в ресторан і знявши капелюха, вона побачила що встали дибки волосся, швидко побігла приводити голову в порядок і так підвернула ногу - що робити вже нічого не довелося. Звичайно ж, не у всіх електризація волосся закінчується так трагічно. Але, тим не менш, зіпсувати настрій і романтичне побачення взбунтовавшаяся зачіска може легко.

Відповіді на питання «Що робити, електризується волосся?»

Давайте розділимо це питання на дві частини. Спочатку розберемося що робити, якщо ви побачили як ваші волосся, наелектризоване, створили проблеми із зачіскою і вам потрібно терміново повернути своїй голові акуратний вигляд. А потім поговоримо про те, як доглядати за волоссям і що робити, щоб волосся не електризувалося.


Приборкання «кульбаби»


Якщо під рукою у вас немає спеціальних засобів, які могли б допомогти впоратися з стирчать наелектризованими волоссям, то складіть долоньки корабликом, вдихніть на повні груди повітря і видихніть в складені долоні. Запустіть зволожені диханням руки в волосся - вологість швидко приборкає статичну електрику.

Крем для рук або для особи теж цілком придатний для цих цілей. Нанесіть його на долоні, а потім проведіть руками по волоссю. Головне не перестарайтеся і не поспішайте - інакше волосся виглядатиме жирними.

Якщо ви сидите в кафе чи ресторані, то пару крапель пива або мінеральної води справляться із завданням на «відмінно»

Побризкайте лаком для волосся або звичайним антистатиком гребінець і пройдіться їй по волоссю.

Про правильних гребінцях


Якщо ви стикаєтеся з проблемою електризації волосся, то викинете пластмасові та залізні гребінці і щітки. Ідеальним рішенням для вас будуть гребені з дерева або антистатичний гребінці з керамічним покриттям.

Найкраще справляються зі статичною електрикою гребені з сосни або дуба. Але, оскільки на дереві часто з'являються тріщини, які можуть пошкоджувати структуру волосся, то обов'язково оглядайте їх і періодично їх міняйте.

Що робити, щоб волосся не електризувалося


Щоб позбутися від неприємностей з наелектризованими волоссям, потрібно продумати і організувати для них правильний якісний догляд. Про головне предметі догляду за волоссям, гребінці, ми вже поговорили. Варто так само уважно поставитися і до вибору фена.

Сушка волосся гарячим повітрям не дуже добре впливає на них, тому для зменшення шкідливих наслідків, фахівці рекомендують купувати фен з ефектом іонізації. Система дозволить зменшити електрифікацію і зберегти здоров'я і красу вашого волосся. Дорогі і не дуже моделі таких фенів представлені у багатьох виробників.

Електрифікують, як правило, сухе волосся. Для вирішення цієї проблеми необхідно користуватися зволожуючою косметикою для вашого типу волосся, яка наповнить волосся вологою. Обов'язково також використання масок і кондиціонера.

І ще

Важливо «поїти» волосся зсередини, а для цього потрібно випивати не менше літра води в день.

Хороші результати дають іонізатори і зволожувачі повітря в квартирі або офісі - і волосся не електрифіковані, і самопочуття відмінне.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S