Що робити щоб не потіли руки

Спілкування в соціумі - це важливий крок не просто до пізнання зовнішнього світу, але внутрішнього. Ми самостверджуємося, вчимося через комунікації, розуміємо один одного, намагаємося налагодити гармонію в житті. Але іноді виникають проблеми при спілкуванні, часто не стільки словесного характеру, скільки фізіологічного. Наприклад, при рукостисканні мокрі долоні здатні лише нашкодити і створити неприємні враження. Що робити, щоб руки не потіли в подібному випадку? Спробуємо з'ясувати.

Вкрай важливо знайти коріння цієї проблеми. Адже деколи це не хвороба, а психологічна складова. Чим більше людина нервує і переживає, тим сильніше потіють долоні. У такому випадку краще проконсультуватися з психологом. Це може бути так само проблема з розряду зниженої самооцінки.
Подібні виникають у жінок, які можуть спантеличуватися, наприклад, такими питаннями: що робити щоб вії були довгими Але ж реально проблема зовсім не в віях, а конкретно в тому, що сама людина невпевнено себе почуває. Тому краще звернутися до лікарів і пройти обстеження.

І так, що робити щоб не потіли руки?


народні методи допомагають зменшити пітливість завдяки рослинним препаратам. Наприклад, це втирання в долоні лимонного соку, гліцерину та спирту або ванночки з травами або яблучним оцтом.
лікарські препарати допоможуть зменшити гіпергідроз з часом, але тут обов'язкова консультація лікаря, так як ліки мають протипоказання.

іонізація. Обробка долонь іонами проводиться фахівцями, але наслідки і недоліки цієї процедури до кінця ще не вивчені.

Все вищезазначене дозволяє дати хоч часткову відповідь на таке складне питання: що робити, щоб руки не потіли? Сподіваємося, що наш матеріал допоможе Вам вирішити проблему!


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S