Що робити щоб нігті росли швидше

Що робити щоб нігті росли швидше? Це питання хвилює багатьох жінок: адже довгі, доглянуті нігті - це так красиво! Але варто одному нігтю зламатися, як доводиться отстрігать всі інші, і потім довго чекати, поки вони знову відросте. Звичайно, кардинальним вирішенням цієї проблеми може стати нарощування, проте далеко не всі згодні піддавати свої ручки такому випробуванню.

щоб нігті росли швидше Що робити

Якщо ваші нігті часто ламаються, значить, їм необхідний правильний догляд, зміцнення. Необхідно вивчити, що робити щоб нігті не слоїлись/шарувались, не тріскалися, не ламалися. Але якщо ніготь уже зламався, треба постаратися якнайшвидше повернути його до колишньої довжині.


Що робити, щоб нігті росли швидше: основні поради

Спосіб перший: парафінотерапія.
Один з найбільш ефективних способів прискорення росту нігтів - парафінотерапія. Ця процедура полягає в нанесенні на нігті і кутикулу розплавленого косметичного парафіну або воску, який стимулює кровообіг в нігті, дозволяє проникати в нього більшій кількості кисню. Природно, це стимулює ріст нігтів: після такої процедури нігті починають відростати зі швидкістю 2 міліметри на тиждень.

Спосіб другий - ванночки для нігтів.
Інший корисний спосіб - ванночки для нігтів. Для ванночок можна використовувати оливкову олію, лимонний сік, морську сіль. Ванночку приймають 15-20 хвилин, потім промачівают нігті серветкою (змивати водою не можна - ніякого ефекту не буде), і наносять спеціальний живильний крем.

Спосіб третій - масаж пальців.
Щоденний масаж пальців - найпростіше, але не менш ефективний засіб. Масаж покращує кровообіг у пальцях, що викликає більший приплив корисних речовин до нігтя і стимулює їх зростання.
Щоб більше не виникало питання: що робити, щоб нігті росли швидше, необхідно стежити за правильним харчуванням. Якщо харчування збалансовано, і немає нестачі у вітамінах і мінералах, то нігті будуть самі по собі досить швидко рости і мати здоровий стан.
Особливу увагу слід звернути на цинк і вітамін Е - саме ці речовини «відповідають» за стан нігтів. До речі, вітамін Е в рідкому вигляді можна втирати безпосередньо в нігті.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S