Що робити щоб пахви не потіли

Влітку, під жарким сонцем, коли здається, що асфальт ось-ось розплавиться, так і виникає питання: що робити, щоб не потіли пахви? Адже дуже не хочеться ходити з мокрою одягом і відчувати неприємний запах. Дискомфорт породжує невпевненість у собі, комплекси і супутні проблеми. І чим більше жару, тим актуальніше це питання.


Варто відзначити, що дуже сильно на потовиділення впливає стрес. Чим більше людина нервує, тим більше потіє. Зрозуміло, що варто тримати себе в руках або ж приймати седативні препарати. Це, звичайно, не дасть повну відповідь на питання: що робити щоб не потіли руки Але в будь-якому випадку, знаючи причини, можна почати роботу над собою, яка обов'язково принесе свої плоди. Багатьма людьми було відзначено, що проблема "мокрих пахв" більше виникає на роботі, ніж вдома, що доводить цю тезу. Але не будемо заглиблюватися.

І так, що робити щоб пахви не потіли


як можна частіше митися або мити пахви, якщо є така можливість. Звичайно ж, навряд чи у Вас вийде робити це постійно, але гігієна допоможе.

дієта. Виявляється, те, що ми їмо, впливає на інтенсивність потовиділення. Вживайте якомога більше якісних фруктів і овочів, а так само уникайте жирної і смаженої їжі, особливо м'яса. М'ясо краще готувати на пару, таким чином, Ви зможете оздоровити свій організм і поліпшити самопочуття на додачу.

медичні препарати. Тут, звичайно, краще проконсультуватися з хорошим фахівцем у цій галузі. Гіпергідроз (занадто рясне потовиділення) можна лікувати, лікар допоможе підібрати лікарський засіб, який Вам підійде ідеальним чином. Серед фаворитів числиться англійське засіб Odaban, а так само Формагель, аналогом якого може бути Формідрон, але який у декілька разів дешевше. Якщо Ви будете пробувати останнє, то варто це робити дуже акуратно. Варто навіть розбавити засіб водою, так як вірогідні шкірні реакції. Треба розуміти, що у кожного ліки можуть бути побічні ефекти, а саме тому консультація лікаря необхідна. Проблему адже потрібно викорінити, а не погіршити.

ботокс. Деяким людям пропонують ін'єкції ботокса, щоб вирішити проблему. Але у подібного "лікування" є дуже ризиковані наслідки, так як сам препарат ще достатньо не вивчений, саме тому невідомо, як згодом організм може відреагувати.

хірургія. Це, мабуть, самий радикальний метод. Частина потових залоз вирізується, але потовиділення повністю не припиняється. Варто розуміти, що організм вміє відновлювати тканини, а тому від проблеми, швидше за все, на все життя Ви не позбудетеся.

Можна багато думати, що робити, якщо потіють пахви, але потрібно швидше діяти. Є безліч народних методів, є все вищеописане - треба лише пробувати, але дуже акуратно, щоб не нашкодити. Шкіра дуже ніжна, дуже реагує на втручання, тому пам'ятайте - результат залежить лише від Вас. Бажаємо успіху!


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S