Що робити щоб швидше завагітніти

Багато жінок іноді стикаються з досить серйозною проблемою: вони не знають, що робити щоб швидше завагітніти

Що робити щоб швидше завагітніти.


1. Стрес не дає завагітніти
Навчіться розслаблятися: добре допомагає аутотренінг, ароматерапія і аромаванни, масаж (СПА, гідромасаж).

2. Шкідливі звички заважають завагітніти
У курящих жінок менше шанси швидко завагітніти. Нікотин і смоли відкладаються в печінці, що послаблює її функцію очищення організму, печінка намагається працювати інтенсивніше і виробляє занадто багато андрогенів - гормонів, перевищення норми яких перешкоджає овуляції. Кофеїн аналогічним чином негативно впливає на зачаття.

3. Харчуйтеся правильно.
Щоб швидше завагітніти, в раціоні обов'язково повинні бути присутніми у великій кількості зелень і овочі, каші й хліб, багаті фолієвою кислотою, соняшникова або оливкова олія, щоб в достатній кількості одержувати вітамін Е, фрукти. Чоловікам рекомендується риба, горіхи і м'ясо.
І заберіть із раціону солодке, борошняне і продукти, що містять консерванти, барвники та канцерогени.

4. Стабілізуйте свою вагу.
У занадто худих або занадто пишних жінок можуть виникнути проблеми із зачаттям.
Задуматися про вагу потрібно і чоловікам: при коливаннях ваги виробляється менше сперматозоїдів.

5. Обмежте вживання ліків, особливо антибіотиків, анальгетиків та антигістамінних препаратів (від алергії), вони заважають дозріванню яйцеклітини.

6. Не користуйтеся мастилами під час статевого акту, вони створюють середовище, вбиває сперматозоїди.

7. Відмовтеся від орального сексу без презерватива, оскільки в ротовій порожнині зовсім інша мікрофлора, а також тому, що ферменти слини розкладають сперматозоїди.

8. Очистіть своє енергетичне поле. Іншими словами, очистіть карму, відновіть балланс енергій в організмі - назвати можна по-різному, але зміст один. Щиро попросіть вибачення у всіх, кого ви могли образити.

9. Заведіть будинку фікус. Рослини добре забирають на себе негативну енергетику мешканців квартири, особливо рослини з великим листям.

10. Не кидайтеся словами і не бажайте нікому зла, не кажіть, що ваша ситуація плачевна, не нарікайте. Говоріть: у мене все буде добре.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S