Що робити щоб схуднули руки

Повні руки, в'ялі пахви - і ось ви вже не можете собі дозволити одяг без рукавів. Навіть якщо фігура в цілому непогана, надто об'ємні руки можуть зіпсувати все враження. Що робити, щоб схуднули руки? Відповідь проста: потрібно регулярно виконувати комплекс спеціальних вправ.

Якщо присутній зайву вагу, то цілком імовірно, що після того, як ви скинете зайву, піде і обсяг в руках. Обмежте себе в їжі, займайтеся фізичними навантаженнями, і результат не змусить себе довго чекати. Але бувають ситуації складніше: коли проблемною є тільки певна частина тіла, в той час як інші частини знаходяться в ідеальній формі, і не потребують ні в схудненні, ні в накачуванні. Тоді слід вирішувати конкретну проблему: Що зробити щоб схудло обличчя або ікри, руки, живіт і т.д. окремо, не псуючи інші форми.

Що робити щоб схуднули руки: основні рекомендації


Найкращі вправи для рук - це вправи з гантелями. Виконуйте всі вправи в швидкому темпі з багаторазовим повторенням, вага гантелей повинен бути невеликим (до 1,5 кг). При важкій вазі і повільному темпі ви досягнете зворотного ефекту: м'язи накачані, і руки стануть ще об'ємніше. Комплекс вправ простий: підняття і опускання прямих рук, згинання в ліктях, горизонтальні і вертикальні махи.
Дуже допомагають надати рукам прекрасну форму танці, особливо ті, де велике значення приділяється рукам. Наприклад, танець живота або індійські танці. Займаючись подібними танцями, ви не тільки додасте рукам бажану форму, але і придбаєте красу і витонченість в жестах, гнучкість і силу рук, не перевантажуючи м'язи. До того ж, танцювати набагато цікавіше і приємніше, ніж робити день у день одноманітні вправи, які можуть швидко набриднути.

На питання, що робити, щоб руки схудли, є ще одна відповідь: масаж. Про антицелюлітний масаж для стегон знають всі, але чомусь забувають, що такий же масаж можна робити і на руках. Правильний масаж, обгортання і застосування спеціальних підтягаючих засобів (креми, скраби) допоможуть розбити жирові відкладення і підтягти шкіру рук, не змінюючи пропорції інших частин тіла.

Застосування всіх цих засобів у комплексі призведе до найбільш швидким і помітним результатам.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S