Що робити щоб волосся крутилось

Як правило, дівчата, у яких волосся пряме мріють про красиві локони, в той час як дівчата, що мають неслухняні грайливі завитки тільки і мріють про те, щоб мати пряме волосся і всіляко знущаються над ними, випрямляючи за допомогою прасок та іншої сучасної техніки.

Але якщо б ми всі підпорядковувалася природі і ніяким чином не намагалися змінити свою зовнішність на краще, ми б не використовували косметику, укладку, манікюр, педикюр, пілінг.

Що робити з мозолями?


А оскільки нам настільки пощастило народитися дівчинкою, то ми дуже добре знаємо про всю цю радість. Так ось, за допомогою декількох приладів, засобів по догляду за волоссям можна зробити щось дуже гарною!

Термобігуді
Якщо у вас всього лише пів аса вільного часу, ви можете сміливо використовувати цей спосіб завивки. Спорудивши голові нескладну конструкцію з бігудей, ви можете зайнятися макіяжем особи або сніданком або одягатися на роботу.

Для приготування головної "інструменту", вам потрібно буде тільки каструля з гарячою водою. Потрібно швидко накрутити бігуді на пасма, і спокійно попиваючи ранкову каву чекати, коли вони охолонуть. І все, ваша краса готова.


Коклюшки
Такі кучерики буде триматися значно довше в порівнянні з попереднім способом. Коклюшки є пластмасовими паличками з маленьким діаметром і невеликими отворами. На них накручують пасмо і закріплюю її гумкою. Саме цими пристосуваннями користуються під час хімічної завивки.
Краще якщо коклюшки матимуть різний діаметр. Чергувати слід середні коклюшки і більш дрібні. Врахуйте, що обсяг створюють великі.
Отже, необхідно зволожити волосся, нанесіть на них мус або пінку, або збризнути спреєм. Після цього необхідно накрутити волосся. Голову можна підсушити за допомогою фена або почекати якийсь час.

Бігуді-липучки
Ще одним практичним варіантом є бігуді-липучки, адже для їх фіксації зовсім не потрібні гумки і пріколкі.
Вони також можуть мати різний діаметр. Особливість цих бігудей полягає в тому, що накручувати їх можна як на сухі, так і на вологе волосся. При цьому врахуйте, що власниці густого волосся повинні бути дуже обережні з липучками. Адже через них у вас на голові може утворитися заплутана неприємність.
Накручувати великі бігуді потрібно від коренів волосся - піднімаючи їх. Ще один невеликий секрет - більш красиво виглядатимуть кучерики, діаметр пасма яких буде менше діаметра бігудюшкі.

Бумеранги
Скористатися бігуді-бумерангами можна і володарям дуже довгого волосся, і власницям коротких і важких. Вони підходять для будь-якої довжини і будь-якого типу волосся. Вам всього лише потрібно звернути увагу на необхідний діаметр і довжину при виборі цього інструменту.

Візьміть бумеранги різних діаметрів і виконуйте їх чергування. На кінцях їх потрібно загнути таким чином, щоб пасма не змогли розпастися. Щоб підсилити тривалість ефекту можна нанести на локони спрей або лак. Далі їх необхідно підсушити за допомогою фена. Ця укладка найкраще підходить для того чи іншого урочистого заходу. Вона виглядає дуже розкішно і надійно!


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S