Що робити щоб волосся не жирніло

Волосся, дуже швидко стають жирними і лискучий - багатьом знайома ця проблема! Особливо засмучує те, що її не вирішує ні часте миття голови, ні покупка шампунів для жирного волосся. Чи є вихід, і що робити, щоб волосся не жірніло.


Думки з цього приводу розходяться. Одні фахівці радять не мити волосся часто, перетерпіти і «привчити» їх, і кажуть - що потім волосся перебудуються. Інші рекомендують таки мити їх щодня, але при цьому намагатися знежирювати шкіру голови, окисляти її. Експериментувати чи ні - справа вибору. Тим не менш, є достатньо багато народних засобів, які допомагають при цій проблемі.

Народні способи: що робити щоб волосся не жирніло

Поганий запах, який випускають наші стопи, це не стільки запах поту, скільки запах продуктів його розкладання за участю мікробів, які живуть на поверхні шкіри і в потових залозах. Крім того, бактерії, як говоритися, можуть бути там не одні. У ряді випадків до них на вогник заходить грибок і залишається погостювати на невизначено довгий термін. Як ви розумієте, це лише посилює проблему. Серед інших чинників, про які варто згадати, виділимо неякісні шкарпетки і взуття, в тому числі навіть річну та відкриту.


Більшість з них зводиться до застосування ополіскування, протирання, компресів і масок, виготовлених на основі різних засобів з лікувальних рослин (соки, настої) і продуктів. Дуже популярні (і ефективні) ополіскування волосся після миття настоями ромашки, чаю, настою з суміші з кропиви, кори дуба і календули, настою з березового листя і бруньок, підкисленою настоями - водою з оцтом, з соком лимона.

Добрі відгуки дають порад мити жирне волосся сухою гірчицею, пивом - замість шампуню. Корисно також для окислення шкіри голови робити компреси з кефіру, втирати сік алое. Дуже ефективно щоденне втирання в шкіру голови лосьйону, приготованими з лимонного соку на спирту (4 столові ложки на склянку). Добре діють маски для жирного волосся.

Дуже проста - з глини. Ще простіше - з яблучного оцту: втерти в шкіру, потримати і змити. Ще один рецепт маски: листя алое (подрібнити на м'ясорубці) з горілкою у пропорції 4:1. Обов'язково дуже важливо запам'ятати, що мити голову гарячою водою не можна - це ще більше активізує роботу сальних залоз.

Пошукайте з усього безлічі ефективний спосіб, відповідний особисто Вам за дією і трудовитратам, - обов'язково знайдете вихід.

За статистикою, дівчина, задаються питанням: «що робити, щоб волосся не жірнелі?» І що робити щоб нігті росли швидше Отримує вищий бал в дослідженні оцінки свого ставлення до власної зовнішності, та й зовнішності теж. Напевно - тому що вона не лінива? :-)


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S