Що робити щоб волосся росло швидше

Всі ми іноді з різних причин задаємося питанням: що робити, щоб волосся росли швидше? Комусь хочеться відростити косу до пояса, комусь - шевелюру до відпустки або до свята, інколи більш довге волосся потрібні для нової зачіски, а буває - щоб була можливість виправити невдалу стрижку. Науково встановлено, що жіноче волосся в середньому відростають на 1,2 см на місяць. А чи можна прискорити їх зростання і як це зробити?

щоб волосся росло швидше що робити

Основні принципи прискорення росту волосся прості: перший - стимулювати волосяні цибулини, «підштовхнути» їх до роботи, і другий - дати волоссю для росту достатню кількість поживних матеріалів. Причому чим більш швидке зростання очікується - тим більше матеріалів потрібно давати. Давайте розберемося - чому і як можна прискорити їх зростання в домашніх умовах?

Використовуємо засоби народної медицини: що робити щоб волосся росло швидше

Коротко суть всього набору знань на тему «що робити, щоб волосся росли швидше» зводиться до наступного:

- Правильно підбирати шампунь;
- Робити масаж голови;
- Не робити складних зачісок;
- Не травмувати волосся;
- Приймати вітаміни;
- Робити лікувальні процедури.

Існує дуже багато випробуваних і перевірених способів прискорення волосся в домашніх умовах, доступних для самостійного приготування. Більшість з них - це застосування масок з масел і різних продуктів.

Один з найвідоміших комплексів народних засобів для масок містить перець червоний, мед і масло. Перець дратує волосяну цибулину, підсилює в ній кровопостачання і тим самим стимулює зростання волосся, в меді багато поживних речовин, потрібних для росту, ну а масло виконує захисні функції. Найвідоміші рослинні інгредієнти для приготування зовнішніх засобів, що прискорюють ріст волосся: реп'яхову і касторову олію, екстракт лопуха, кропива, хміль, алое. З продуктів часто використовуються житній хліб, яєчні жовтки, мед, лимонний сік, дріжджі, гірчиця, кефір.

Важливо й застосування вітамінів: полівітамінів, особливо що містять вітамін С і залізо.

крім того, для прискорення росту волосся потрібно регулярно позбавлятися від посічених кінців, тому обов'язково потрібно знати - Що робити щоб волосся не сіклося

Ну і порада наостанок: пам'ятайте, що стан волосся залежить від загального самопочуття і настрою їх носительки. Відмінний настрій, багато позитивних емоцій, досить відпочинку, відсутність стресів, правильне харчування з нормальною кількістю вітамінів - і ваше волосся порадують Вас і оточуючих!


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S