Що робити щоб зуби були білими

Всі хочуть бути красивими. Усі мріють про здорових і красивих зубах і хочуть мати білосніжну усмішку. Як цього добитися, що робити, щоб зуби були білими?

Існує безліч способів відбілювання зубів:


хімічне відбілювання (шкідливо для емалі, провокує появу карієсу)
кабінетне відбілювання (процес тривалий, недешевий, вимагає попередньої підготовки)
змішане відбілювання («довгограючий»)
відбілюючі смужки: від ікла до ікла (на основі відбілюючих смужок White strips)
професійна чистка зубів (механічне очищення, Air Flow, узі-скеллер)
метод домашнього відбілювання (носіння капи з гелем)
домашні засоби - найпоширеніший і доступний спосіб

Домашні засоби: що робити щоб зуби були білими


Серед безлічі відомих і популярних способів домашнього відбілювання зубів - за допомогою перекису водню, соди, лимонного соку, деревної золи та інших - є два абсолютно нешкідливих способу відбілювання зубів в домашніх умовах: за допомогою сухого молока і за допомогою рослинного масла.

Сухе молоко, виявляється, можна використовувати замість зубної пасти - якщо чистити їм зуби, воно знімає зубний наліт і діє м'яко відбілюючий. А «полоскання» зубів вранці протягом 3-х хвилин - давно відома оздоравлівающе процедура, додатково ще при цьому очищується зубний наліт і камені, зміцнюються ясна і вибілюються зуби. Масло після процедури потрібно обов'язково виплюнути, зуби - почистити зубною пастою.

До речі, інтерес до відбілювання зубів виявляють обидві статі. Молоді люди, тепер ви озброєні інформацією по зовнішньому самовдосконалення і знаєте - що робити, якщо дівчина розлюбила, - відволіктися і зайнятися своєю зовнішністю, «зробити» собі чарівну білосніжну усмішку, також можете прочитати нашу статтю: що робити, щоб видужати.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S