Що робити щоб вії були довгими

Кажуть, що очі - дзеркало душі, це самий притягальний «елемент» зовнішності людини. А вії - не тільки захисний бар'єр для очей, це їх прикраса і «оправа». Про густих і довгих віях мріє кожна жінка. А от що робити, щоб вії були довгими - знають далеко не всі. Не торкаючись теми нарощування вій у салонах, зупинимося на простих і природних способах подовження вій.

Популярні методи: що робити щоб вії були довгими


Для зміцнення вій своїми силами не потрібно багато часу, сил і засобів. Спробуйте дотримуватися ряду нескладних рекомендацій, застосовуючи натуральні засоби і методи. Серед них:

1.Здоровий спосіб життя і правильне харчування, в тому числі прийом полівітамінів. Корисно для росту вій частіше їсти желе - в ньому знаходиться багато амінокислот, необхідних для росту вій.

2. Застосування вітамінів Е і В5: потрібно наносити їх на вії, це допоможе прискорити ріст волосся і підживити їх, попередити обезводнення і анемію.

3.Строго обов'язкове очищення від косметики перед сном.

4.Нанесення на вії на ніч оливкової або касторової олії - це захистить вії і зробить їх сильнішими.

5.Використання компресів з трав'яних настоїв (календули, волошок, можна чайної заварки) корисно і для росту вій, і для шкіри навколо очей.

6.Підрізання самих кінчиків вій - це теж стимулює ріст вій.

7.Ретельний підбір туші. В ідеалі вона повинна містити: Кетамін, Пантенол, Протеїни з паростків пшениці, Змішані парафіни, Меланін, Кератин, Ланолін і Провітамін В5.

Знаючи, що робити, щоб вії були довгими, будь-яка красуня повинна пам'ятати й таку просту, але важливу річ: що робити щоб взуття не смерділо.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S