Що робити якщо у дівчини ростуть вуса

Чому цей чоловічий атрибут з'являється на жіночому обличчі?
Питання про те, що робити, якщо у дівчини ростуть вуса, турбує останнім часом багатьох представниць прекрасної статі. Чому ж на жіночому обличчі раптом з'являється таке чоловіче «прикраса»? Майже 10% жінок в нашій країні мають діагноз синдрому полікістозних яєчників. Один із симптомів, який зустрічається у 3/4 дівчат з цим захворюванням, як раз і є "вуса" над верхньою губою і рідкісні волоски, що стирчать на підборідді.

якщо у дівчини ростуть вуса що робити

Проблеми зі щитовидною залозою теж розкажуть про себе не тільки випаданням волосся на голові, але і активно пробиваються жорсткими вусиками на обличчі. Побічні ефекти деяких ліків, наприклад, від епілепсії, генетична схильність і деякі інші причини змушують багатьох дівчат шукати все нові і нові засоби, щоб здобути ідеально гладке обличчя, відчути впевненість, і кожен день радіти своєму відображенню в дзеркалі.

Як дівчині позбутися вусів? Методи видалення волосся на обличчі.

Вищипування за допомогою пінцета - старий перевірений спосіб, але все ж не найкращий. Він досить болючий, і навіть якщо ви можете звикнути до болю, то такі побічні ефекти як почервоніння, подразнення і врослі волосся, навряд чи зроблять вас прихильницею цього способу. Але якщо ви все-таки вирішили вискубувати вусики пінцетом, то намагайтеся купувати інструмент з якісних матеріалів, які не «б'ються струмом» при дотику до волоска, щоб не шукати рада що робити, електризуються волосся на вусах.


Відбілювання - найшвидший і простий метод. У нього мінімум побічних ефектів і він абсолютно безболісний. Вибілювати вусики можна перекисом водню або спеціальними комплектами для відбілювання, які продають деякі косметичні фірми. Цей спосіб не підходить тим, у кого шкіра легко дратується і тим, хто хоче не лише зробити вуса менш видимими, але і не переживати під час поцілунку з коханою.

Гоління - більш доречно для ніг і пахв. Щетина так само погано виглядає на жіночому обличчі, як і вуса. До того ж порізи, роздратування, врослі волосся - занадто висока плата за 8-48 годин без вусів.

Креми для видалення волосся містять хімічні речовини, які розчиняють волосяні фолікули. Однак запах сірки, побічний продукт хімічних реакцій для розчинення волосяних фолікулів, не надто приємний.

Поради професіоналів, що робити, якщо у дівчини ростуть вуса


Косметологи і дерматологи радять, перш за все, виявити причину, нормалізувати стан організму, а потім звернутися до фахівців, які за допомогою фотоепіляції, електроліполізу і лазера назавжди приберуть цей атрибут з особи.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S