Що робити щоб схуд живіт

Кожна дівчина мріє мати ідеальну фігуру, і звичайно знає, що плоский і підтягнутий животик - один з основних її показників. З цієї статті ви дізнаєтеся, що робити, щоб схуд живіт, і зможете зробити свою фігуру привабливою і підтягнутою.

Що робити щоб схуд живіт!Отже, основа стрункої фігури - це здорове харчування. Харчуватися повноцінно і по можливості правильно виходить не завжди, але це необхідно для вашого здоров'я. Для цього краще виключити з раціону газовані напої, солодощі та фаст-фуд. Але ці поради очевидні. Багато з правил здорового харчування можуть здаватися несподіваними. Наприклад, любителям поїсти фрукти на десерт потрібно знати, що фрукти після ситного обіду загальмовують травний процес і можуть виявитися причиною здуття живота. А це вже точно ніяк не сприяє стрункій фігурі! Тому фрукти варто їсти окремо, за 2 години до основного прийому їжі.

А тепер перейдемо до другого, не менш важливого пункту - це гімнастичні вправи. Приємними і ненав'язливими будуть вправи на велосипеді, піші прогулянки і біг не тільки підтягнуть ваш животик, але і зроблять худее ноги. Можете також дізнатися докладніше, що робити щоб схуднули ікри.

Силові вправи в даному випадку будуть дуже ефективні і швидше приведуть вас до потрібного результату. Так, вправи на прес зміцнюють м'язи живота, від чого талія стане набагато тонше. Крім того вони допоможуть вам спалити жир.

Тому якщо ви очікуєте негайних результатів і не знаєте що робити, щоб схуд живіт, то робіть по 30 вправ на прес в три заходи. Повторювати краще кожен день, достатньо буде трьох разів на тиждень. (Займатися спортом завжди потрібно натщесерце). І тоді через два тижні вас приємно порадує ваша нова фігурка!


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S