Що робити щоб схуднули ікри

Літо! Прекрасна пора року, легка і безтурботна, пора відпочинку і сонця. Але саме в цей час багато жінок відчувають дискомфорт від не ідеальності своєї фігури, проблеми з якою дуже різноманітні: хто мріє гарненько схуднути, хто - позбавитися від зайвої в певних місцях, а хто деколи не знає, що робити, щоб видужати. Працювати з окремими частинами тіла ще складніше, тому чіткої відповіді на питання: що робити, щоб схуднули ікри або інші місця, немає.

Тут потрібна комплексна робота, яка полягає більше у фізичному навантаженні, ніж в коректуванні харчування. Зупинимося трохи докладніше на тому, що саме варто робити, а що - не варто.

Що робити щоб схуднули ікри?тримати дієту. Обов'язково варто спалити зайві накопичення, щоб ніжки стали стрункішими;

займатися спортом. Чим активніше навантаження, тим краще. Ідеально підійде степ-аеробіка, фітнес, аеробіка або просто легкий біг. Ні в якому разі не можна допускати силові навантаження, інакше м'язи збільшаться в об'ємі, і ноги будуть здаватися ще більше;

розтяжка. Зробіть її обов'язковою, адже вона допоможе зробити м'язи еластичними, що допоможе позбутися від обсягу.

Це найважливіше, що варто запам'ятати. Вправи важливо робити легкі і прості, але швидкі, щоб якомога більше енергії витратити, але не наростити м'язову масу. Розтяжка допоможе домогтися еластичності і красивої форми, так що прекрасні ніжки Вам гарантовані!

Ще що робити, щоб схуднули ікри? Вірити в себе! І навчитися себе любити - це так само важливо, як і любити інших. Наше тіло відповідає на наші почуття, а саме тому дуже важливо налаштовувати себе на бажаний результат з позитивними емоціями. Успіху!


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S