Смердять ноги - що робити

Існують хвороби, які не несуть загрози для життя, але сильно знижують її якість, а бувають проблеми, які і хворобами то не є, а знижують якість життя ще сильніше - якщо смердять ноги - що робити і як допомогти собі в даній ситуації? Питання досить делікатне. Чоловіки, звичайно, частіше стикаються з цією проблемою, але і слабка стать не захищений від неї жодним чином.

Причини проблеми.

Поганий запах, який випускають наші стопи, це не стільки запах поту, скільки запах продуктів його розкладання за участю мікробів, які живуть на поверхні шкіри і в потових залозах. Крім того, бактерії, як говоритися, можуть бути там не одні. У ряді випадків до них на вогник заходить грибок і залишається погостювати на невизначено довгий термін. Як ви розумієте, це лише посилює проблему. Серед інших чинників, про які варто згадати, виділимо неякісні шкарпетки і взуття, в тому числі навіть річну та відкриту.


При контакті з синтетичними матеріалами може погіршуватися відвід тепла, посилюватися потовиділення (у вкрай виражених випадках ми говоримо про гіпергідрозі), а де більше поту - там більше роботи для мікроорганізмів. Особливо актуальним є питання взуття для дітей: якщо у вас гіперактивна дитина, що робити, щоб його ноги були здоровими, а він - бадьорим і веселим.

Все-таки, якщо смердять ноги, що робити і з чого починати?


Починати треба з заходів особистої гігієни. Вони елементарні, і, хвала цивілізації і центрального водопостачання, доступні майже всім. Почніть з того, що мийте ноги з бактерицидним милом і робіть це часто. Часто - це три рази на день і навіть частіше, якщо на дворі літо. Після процедури ретельно витріть стопи. Якщо залишите їх вологими - подаруйте бактеріями додаткову живильне середовище, і вони будуть вам вдячні. Бактерії - будуть, ноги - ні.

Крім цього, кожен день робіть для ніг контрастні ванночки, в які можна додавати трав'яні відвари, морську сіль або банальний чай. Купіть для ніг дезодорант або спеціальні крему, мазі. Поміняйте взуття: краще зупинити свій вибір на шкіряній. Наступний пункт - шкарпетки. Знайти бавовняні шкарпетки сьогодні практично неможливо, а тому треба обрати обхідний шлях - міняйте шкарпетки два або навіть три рази на день, ніколи не одягайте їх другий раз, а відразу відправляйте в прання.

Якщо раніше ноги не пахли, але останнім часом це стало проблемою?


Буває й таке, що людина, яка і знати не знав про існування цієї проблеми, раптом помічає, що його ноги пахнуть. А буває і так, що ви дуже давно намагаєтеся позбавитися від запаху, але нічого не допомагає. Якщо смердять ноги, що робити ви вже не знаєте, а сил терпіти більше немає, треба звернутися до лікаря дерматолога. Те, чого не помічаєте ви, він може побачити, розпізнати і допомогти у вирішенні проблеми.

На стопах любить жити грибок, який не завжди заявляє про себе в повний голос. Неприємний запах може бути єдиним симптомом. На щастя, протигрибкових препаратів сьогодні безліч, і позбутися від паразита буде неважко.


переходник для SIM карты пленка для iPhone 5 LifeProof для iPhone 4/4S